Hakkımızda

Hayatınızı yeniden tasarlamanız için

"Birbiriyle renk ve form olarak uyumlu ev ürünlerini bulabilmek için günlerce mağaza ve vitrin bakmanın aslında zevkli bir yanı olsa da, uyumu yakalamanızı sağlamadığında kendinizi çok çaresiz hissedersiniz. Tıpkı bizim gibi..."

M & G mağazalarına ismini veren kurucu ortaklardan Meltem Bilol, mağazalarının kuruluşundaki yaklaşımı bu ifadelerle özetliyor ve devam ediyor:

"Geçmişte aynı amaçlarla eşim ve ben çok dolaştık ve yukarıdaki sonuca ulaştık. Dostlarımızla paylaştığımızda bunun yalnızca bizim problemimiz olmadığını öğrendik ve ardından M&G doğdu. Züccaciyeden mutfak donanımına, yaşanılan mekanları farklı kılan çerçeveler ve dekorasyon elemanlarından ev tekstiline kadar oldukça zengin çeşidi tek mağazada sunuyoruz. Bu konsept; müşterilerimiz tarafından ilgiyle karşılandı ve büyük beğeni gördük."

"Hayatınızı yeniden tasarlayabilmeniz için hayata geldik. Bize göre bir ev veya ofise yeniden hayat verirken, üzerinde düşünülmesi gerekenlerden biri de farklı ürünlerin oluşturacağı tarzdır. Kendinizi yansıtabilecek tarz, hayalinizdedir. Ama gözünüzün önüne getiremezsiniz. Tarzınızı tamamlayabilecek ürünleri, ancak bir arada gördüğünüzde, hayalinizin canlandığını fark edersiniz. M&G mağazalarında yaşanan da tam olarak bu."